Przygotowania od 4 stycznia

Studencki Klub Sportowy Bratniak Kraków występujący na boiskach krakowskiej A klasy rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek. Treningi dwa razy w tygodniu plus gry sparingowe w weekendy mają stanowić podwaliny pod cel jakim jest utrzymanie drużyny w szeregach A klasy. Zajęcia odbywać się będą w sali Szkoły Podstawowej nr 138 w Mydlnikach oraz w Parku krowoderskim. Ponadto zaplanowano 7 gier sparingowych na obiektach Prądniczanki, Hutnika i Com- Com Zone. Chętnych do spróbowania swoich sił na poziomie A klasy zapraszamy na zajęcia treningowe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr 501 956 455. Zapewniamy dobrą atmosferę w zespole. Mecze mistrzowskie rozgrywamy na profesjonalnym obiekcie Prądniczanki.
Plan gier kontrolnych:
5.02.Zelków-Bratniak (boisko Hutnik)
13.02.Sportowiec M.-Bratniak (boisko Prądniczanka)
20.02.Prądniczanka II-Bratniak (boisko Prądniczanka)
26.02.Bratniak-Potok W. (boisko Com-Come Zone)
5.03.Bratniak-Tramwaj (boisko Com-Com Zone)
12/13.03.Piłkarz P-Bratniak
19/20.03.Universum-Bratniak